Oferujemy szeroką gamę mebli na wymiar:

  • meble kuchenne na wymiar – nie tylko nowoczesne, ale także klasyczne. Fronty lakierowane (mat, połysk), fornirowane, drewniane i nie tylko.
  • meble łazienkowe, meble do sypialni, meble biurowe, meble dziecięce oraz nietypowe zamówienia.
  • ponadto specjalizujemy się w szafach, garderobach, oraz wnękach.

W trosce o najwyższą jakość nasze meble kuchenne oraz inne meble na zamówienie wykonywane są z wysokiej jakości materiałów dostępnych na rynku. Do ich produkcji wykorzystujemy materiały i akcesoria znanych i renomowanych firm, m.in.: Blum, Hettich, Peka, Rejs, Nomet, Gamet, Egger, Pfleiderer, Kronopol. Dbamy o to, aby nasze meble kuchenne do zabudowy zamkniętej bądź aneksu gwarantowały bezproblemową eksploatację przez lata.

Promocje:

Już przy pierwszej rozmowie, wstępnym projekcie oraz wycenie jesteśmy Państwu w stanie zaproponować najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania. W celu dokładniejszych informacji dotyczących Naszych promocji zapraszamy Państwa do Naszego salonu.

AGD

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom naszą ofertę poszerzyliśmy o sprzęt AGD. Chcemy byście mieli Państwo możliwość zaprojektowania i kompleksowego wyposażenia swojej kuchni w jednym miejscu. Proponujemy sprawdzone marki znanych producentów. Doradzamy przy wyborze, dbamy o dostawę i fachowy montaż zamówionych urządzeń.

Ściśle współpracujemy z firmą TRES (www.tres.net.pl), której partnerami są największe i najlepsze marki urządzeń gospodarstwa domowego. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu wyjątkowe oferty w wyjątkowych cenach. Do tego służymy pomocą w podłączaniu sprzętu w Państwa kuchniach.

MJM MEBLE Krystyna Miszczyk | NIP: 894-196-11-67 | REGON: 022329349 | © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone |